Jeg tænkte på at denne bog vil være god at læse i, fordi den handler meget om ungdommen, og det gøre den interessant at læse i.
Jeg genkender…
Jeg genkender faktisk ikke bogen fra nogen steder.
Jeg kan godt lide….
Som sagt, kan jeg lide bogen fordi den ikke handler om gamle dage. Bogen handler over rimlig mange steder, og det gør den spændende at læse. Der er mange mennesker med I bogen, og det kan også være en god idé og en dårlig idé, den gode idé er at den bliver ikke kedelig I længden.
Jeg kan ikke lide….
Den har den dårlig slutning, den bur’ være noget med åbenlyst, I stedet for at man selv skal tænke så meget videre….
Jeg forstår ikke…..
Jeg forstår ikke at Samanthas far altid er sur. Jeg forstår heller ikke at Victor kan lide Samantha!..
Jeg tror ikke…..
Jeg tror at Samantha dør I bogen, man for jo kun afvide at de skal til at grave en hul til hende…
Jeg undrer mig over…..
Jeg undrer mig over slutning, er så åben….
Jeg lagde mærke til…..
Jeg lå mærke til alle din person, som er I bogen….
Jeg var overrasker over….
Jeg synes det folt af fortelleren, at han kan holde styr på hvad han skriver om, fordi der er så mange mennesker I bogen..
Det er gratis at oprette en konto